Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Men's Razor Blades

Sort by

Gillette Mach3 Refill Razor Blade 4's

Gillette Mach3 Yedek jilet ile hızlı ve kolay tıraş olun, yüzünüz gün boyu rahat etsin.
€6.96

Gillette MACH 3 BLADE 2'S

Gillette Mach3 Replacement Razor Blade fits perfectly in your face with its lubricating tape and moving blades.
€3.82

Gillette Fusion Proglide Refill Razor Blade 4's

Feel the quality of ultra thin blades! Thinner and sharper edges have an advanced low-resistance coating for less tension. For a quality you can feel, you can choose Gillette Fusion Proglide Blades.
€13.40

Gillette Fusion5 Proglide Refill Razor Blade 2's

Koruyucu mikrokanatçıklar ve kayganlaştırıcı bant ile güvenli ve kolay tıraş sağlayan Gillette Fusion5 Proglide Yedek jilet, favori ve bıyık için özel düzeltici bıçağa da sahiptir.
€7.31

Gillette Mach3 Start Refill Razor Blade 4 s

Gillette Mach3 Start Refill Razor Blade is compatible with all Gillette Mach3 shavers.
€5.94

Gillette Fusion Start Tıraş Bıçağı 4'lü Yedek

Cildinizi tahriş etmeden pürüzsüz bir tıraş elde edebilmeniz için özel olarak tasarlanmış Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı,sizin için en iyisi. Gillette Fusion5 Tıraş Bıçağı, en iyi tıraş için ekstra keskin ve ince bıçaklara, yağlama bandına ve kaymaz sapa sahiptir. Sırtında 5 adet inceltilmiş hareketli bıçak ve ilave şekillendirici bıçak taşıyan Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı, pürüzsüz ve kusursuz bir tıraş sağlar.
€9.06

Gillette Fusion5 Tıraş Bıçağı 2'li Yedek

Ekstra keskin ve ince özel jiletlere sahip Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı, yüze en yakın ve en yumuşak tıraşı sağlar.
€6.57

Gillette Fusion5 Yedek Erkek Tıraş Bıçağı 8'li

Gillette Fusion5 yedek erkek tıraş bıçağı, genellikle kullanıcıların daha rahat, pürüzsüz ve etkili bir tıraş deneyimi elde etmelerine yardımcı olan bu özellikleri ile bilinir.
€16.10

Gillette Proglide Yedek Erkek Tıraş Bıçağı 8'li

Gillette Fusion5 Proglide Yedek Erkek Tıraş Bıçağı 8'li, Gillette'in en yeni ve en gelişmiş tıraş bıçağı teknolojilerinden biridir. Bu tıraş bıçakları, sinekkaydı tıraş, konfor ve uzun süreli kullanım sunar. Tıraş bıçakları, birbirine yakın yerleştirilmiş 5 adet bıçak ile çalışır. Bu bıçaklar, kılları daha kısa sürede ve daha hassas bir şekilde keser. Tıraş bıçakları ayrıca, cildin tahriş olmasını önlemeye yardımcı olan bir kayganlaştırıcı bant ile kaplanmıştır.
€18.52

Gillette Fusion5 Tıraş Bıçağı 4'lü Yedek

Gillette Fusion5 Yedek Tıraş Bıçakları, hassas ciltler de dahil olmak üzere her cilt tipinde yakın ve konforlu bir tıraş sağlayan 5 bıçaklı bir tıraş bıçağı sistemidir. Bıçaklar, tahrişi azaltmaya yardımcı olmak için Precision Guard ile donatılmıştır ve bıçakların tıraş sırasında tıkanmasını önlemeye yardımcı olan bir Şerit Koruması vardır. . Sap ayrıca daha iyi kontrol ve tutuş sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir.
€11.97
OUT OF STOCK

Easy and smooth shaving with Gillette, Venus and Wilkinson refill razor blades are now with Wholesale prices and advantages.

Filter By:

Clear All
Min: €3.00 Max: €19.00
3 19
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!