Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Finish Powerball Ultimate Hepsi Bir Arada 85 Yıkama Bulaşık Tableti 8682539004692

Manufacturer: Finish
SKU: 8682539004692
Manufacturers: RECKITT BENCKISER
Tag Language: TR
Üretim Yeri: TURKEY
*
€9.13
+ -
Powerball Ultimate Hepsi Bir Arada 85'li bulaşık tableti, mutfakta güçlü ve etkili temizlik sağlayan bir üründür. Bu bulaşık tableti, kullanıcılarına pratik bir temizlik deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

 

Bu tablet, gelişmiş temizlik formülüyle tasarlanmıştır ve ağır yemek kalıntılarını, yağları ve lekeleri etkili bir şekilde çözebilmek için güçlü deterjan özelliklerine sahiptir. Bulaşık makinelerinde güvenle kullanılabilir ve çeşitli bulaşıkların temizliğinde etkili sonuçlar verir.

Powerball Ultimate Hepsi Bir Arada 85'li bulaşık tableti, birden fazla işlevi bir araya getirir. Yıkama, durulama ve parlatma gibi temizlik aşamalarını tek bir tablette birleştirir, böylece kullanıcılar için zaman ve çaba tasarrufu sağlar. Aynı zamanda, bulaşıkları hijyenik ve pırıl pırıl bir şekilde temizler.

Tabletin kullanımı oldukça kolaydır. Sadece bir tabletinizi bulaşık makinesinin tablet bölmesine yerleştirin ve istediğiniz programı seçin. Tabletin kendiliğinden çözünmesiyle, bulaşıklarınızın temizlenmesi için doğru miktarda deterjan ve diğer temizlik maddeleri serbest bırakılır.

Powerball Ultimate Hepsi Bir Arada 85'li bulaşık tableti, güvenli ve etkili bir temizlik deneyimi sunar. Yüksek performansıyla sert suya dayanıklıdır ve bulaşıklarınızın lekesiz ve hijyenik bir şekilde temizlenmesini sağlar. Ayrıca, tabletin bir paketi genellikle birkaç ay sürebilir, bu da uzun süreli kullanım sağlar.

Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  • Bad
  • Excellent
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!