Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Sorry - this product is no longer available

Ariel Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg 60 Yıkama Dağ Esintisi Renkli 8006540558652

Manufacturer: Ariel
SKU: 8006540558652
Üretim Yeri: TURKEY
Manufacturers: P&G
Tag Language: TR
*
269.95 TL
+ -
Ariel uzmanlığı ile renkli çamaşırlarınız güvende. Ariel Aqua Pudra Dağ Esintisi Toz Çamaşır Deterjanı en uygun fiyata ToptanTR.com 'da! Ariel Dağ Esintisi Renklilere Özel Toz Deterjan Zorlu ve inatçı lekeleri tek yıkamada söküp atan güçlü formüle sahiptir.

Ariel uzmanlığı ile geliştirilmiş renkli kıyafetlerinizi için geliştirilen özel formül. Dev ekonomik boyu ile dağ esintisi ferahlığı kıyafetlerinizde kalacak. Arçelik, Beko, Samsung, Siemens, Vestel gibi markaların da önerdiği Ariel  Aqua Pudra Dağ Esintisi Toz Çamaşır Deterjanı en uygun fiyata ToptanTR.com 'da! 

Kıyafetlerinizin rengini koruyarak solmayı ve yıpranmayı önleyen Ariel Dağ Esintisi Renkilere Özel Çamaşır Deterjanı zorlu ve inatçı lekeleri tek yıkamada söküp atan güçlü formüle sahiptir. Ferahlatıcı ve uzun süre kalıcı kokusu sayesinde hijyeni ve temizliği kıyafetlerinizde uzun süre hissetmenizi sağlar. 

Lifleri derinlemesine temizleyerek inatçı kirleri giderir ve onların derine yerleşmesini önler. Ter ve vücut kokusu gibi kötü kokulara neden olan lekeleri bile çıkararak renkli giysilerinizin tertemiz görünmesini ve kokmasını sağlar.

30 °C'de bile etkili formülü sayesinde sıcak suya ihtiyaç duymadan temizlik sağlayan Ariel Dağ Esintisi Renkilere Özel Çamaşır Deterjanı bu sayede renklilerinizin parlak kalmasını sağlar. Ter ve vücut kokusu gibi kötü kokulara neden olan lekeleri bile çıkararak giysilerinizin tertemiz görünmesini ve kokmasını sağlar.

  • İlk yıkamada olağanüstü leke çıkarma
  • Ariel toz deterjan giysiler üzerinde kalıntı bırakmadan kısa sürede çözünür
  • Renkli giysilerinizi canlılığını korur
  • Beyazlar üzerinde 30 C’den itibaren parlak temizlik
  • Kurumuş lekeleri çıkarmaya yardımcı olur
  • Kir ve lekelerin derine yerleşme gücünü azaltır
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  • Bad
  • Excellent
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!