Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Porçöz Pas ve Kireç Çözücü 1 lt 8690802028528

Manufacturer: PORÇÖZ
SKU: 8690802028528
Manufacturers: LEVENT KİMYA
Üretim Yeri: TURKEY
Tag Language: TR
*
$0.57
Availability: In stock
+ -
Porçöz Pas ve Kireç Çözücü ile banyonuzdaki, mutfağınızdaki ve parlak yüzeyli çelik eşyalarınızdaki kireçten ve pastan kolayca kurtulun.

Ekstra güçlü formülü sayesinde her türlü kireç ve sarı pas lekelerini saniyeler içerisinde temizler.

Çaydanlık, su ısıtıcısı, duşa kabin, duş başlığı, lavabo, tuvalet ve küvetler, fayans ve seramik banyo yüzeyleri, cam eşya ve yüzeylerde kullanıma uygundur.

inşaat ve moloz artıklı yüzeylerin temizliğinde de kullanılabilir.

Çaydanlık veya su ısıtıcısına doğrudan dökünüz. Etki sesi kesilene ve kireç temizlenene dek bekleyiniz. Daha sonra çaydanlığınızı ve su ısıtıcınızı birkaç kez bol suyla durulayınız gerekirse işlemi tekrarlayınız.

Fayans banyo ve cam yüzey temizliklerinde 1 litre suya bir çay bardağı 100 ml Por Çöz Pas ve Kireç Çözücüyü karıştırarak uygulayınız. Temizlik sonrası yüzeyi bol su ile durulayınız.

İnşaat ve moloz artıkları temizliklerinde yüzeye doğrudan uygulayabilirsiniz. Temizlik sonrası yüzeyi bol suyla durulayınız.

Uyarılar

Çamaşır suyu veya başka temizlik ürünleri ile kesinlikle karıştırmayınız, birlikte kullanmayınız. Mermer, doğal taş, muşamba gibi asite dayanıksız yüzeylerde kullanmayınız. Emaye, demir, bakır, pirinç, çinko malzemeler ve kaplamalar üzerinde kullanmayınız. Boyalı, sıcak, çizik ve hasar görmüş yüzeyler ve malzemelerde kullanmayınız. Diğer tüm bölgelerde kullanmadan önce test ediniz.

Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  • Bad
  • Excellent
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!