Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Head&Shoulders Şampuan 350 ml Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı 8006540302477

Manufacturer: Head&Shoulders
SKU: 8006540302477
Üretim Yeri: ROMANIA
Tag Language: TR
Manufacturers: P&G
*
$2.04
+ -
Koparak dökülmeleri azaltarak saçlarınıza sağlıklarını geri kazandıran Head&Shoulders Kadınlara Özel Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan kadın saç dersinin ihtiyaç duyduğu besleyici içeriği ile saçları güçlendirir, kopma ve kırılmayı önler. Head&Shoulders 2si 1 Arada Dökülmelere Karşı Şampuan ve Saç Bakım Kremi antioksidan ve pH düzenleyici içeriği ile saç derisini besler ve onarır, kepek oluşumunu ve saç dökülmesini önler.

Head&Shoulders Kadınlara Özel Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan koparak dökülmeleri azaltarak saçlarınıza sağlıklarını geri kazandırır. Besleyici ve onarıcı formüle sahip Head&Shoulders Kadınlara Özel Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan kadın saç dersinin ihtiyaç duyduğu besleyici içeriği ile saçları güçlendirir, kopma ve kırılmayı önler. Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı Şampuan, daha güçlü saçlar ve kepeğe karşı daha uzun süre direnç sağlar (kepek veya kopmaya bağlı saç dökülmesi). Gelişmiş Derma&Pure formülü, kepeğe bağlı Kaşıntı, Kuruluk ve Yağlanma gibi kepeğin erken belirtileriyle savaşır. Böylece güzel ve kepeksiz saçlara kavuşursun. Antioksidan ve pH dengeleyici içeriği ile parlak, sağlıklı ve yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlar, kepek oluşumunu engeller. Head&Shoulders Kadınlara Özel Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan 300 ml en iyi fiyatla şimdi ToptanTR'de. Hemen Satın Al!

  • Daha güçlü saçlar ve kepeğe karşı daha uzun süre direnç için Head & Shoulders Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı şampuan (Kepek veya kopmaya bağlı saç dökülmesi)

  • Gelişmiş Derma&Pure formülü, kepeğe bağlı Kaşıntı, Kuruluk ve Yağlanma gibi kepeğin erken belirtileriyle savaşır

  • Dermatolojik olarak test edilmiştir, boyalı saçlar için güvenlidir ve hassas saç ve saç derisi bakımı için antioksidanlar içerir

  • %100e kadar kepeksiz ve güzel saçlara kavuşursun (%100’e kadar, düzenli şampuan kullanımı ile, gözle görülür kepekler)

Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  • Bad
  • Excellent
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!